Pomoc prawna dla firm online staje się coraz bardziej dostępna. Powstały już serwisy, które umożliwiają uzyskanie dostępu do profesjonalnej pomocy prawnej przez Internet. Z jakimi zatem sprawami przedsiębiorca może zwrócić się do takiego serwisu i jakie są zalety takiej pomocy prawnej dla firm? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

pomco prawna dla firm online

Pomoc prawna dla firm – zakres spraw obsługiwanych przez serwisy

Jeżeli szukamy pomocy prawnej dla firm w Internecie to najczęściej możemy natknąć się na oferty kancelarii prawnych, które oferują standardowe rozwiązania – kontakt z prawnikiem i umówienie spotkania w naszej sprawie.

Oprócz tego mamy do dyspozycji serwisy, które oferują udzielenie darmowych porad prawnych telefonicznie bądź na czacie. Najczęściej są to powierzchowne porady, które mają zachęcić nas do zakupu usługi w postaci porady prawnej udzielanej telefonicznie. Serwisy te obsługują zazwyczaj wybrany zakres spraw – windykację, sprawy cywilne, gospodarcze itp.

Na szczęście istnieją już serwisy, które oferują kompleksową obsługę każdej sprawy przez Internet. Jednym z nich jest Tu Prawnik. Za pomocą specjalnego formularza możemy opisać swoją sprawę z dowolnej gałęzi prawa. Tu Prawnik skupia bowiem prawników – ekspertów z całej Polski, co powoduje, że w każdej sprawie możemy się zwrócić i uzyskać wsparcie prawnika.

Pomoc prawna dla firm online – zalety

Korzystanie z serwisów oferujących kompleksową obsługę każdej sprawy daje nam duże możliwości. Jeżeli otrzymamy pismo z sądu bądź pracownik chce nam wytoczyć proces to zawsze w każdym miejscu, gdzie mamy dostęp do Internetu możemy skorzystać z Tu Prawnika. Jest to niewątpliwa zaleta takiej pomocy. Przyspiesza to znacznie proces uzyskania wsparcia prawnego w stosunku do tradycyjnej drogi.

Jeżeli mamy nietypową sprawę to nie musimy szukać specjalistów z tego zakresu, wystarczy, że opiszemy naszą sprawę na Tu Prawniku, a sami się znajdą! Nowoczesne rozwiązanie oferowane przez Tu Prawnika, daje nam także możliwość porównania ofert poszczególnych specjalistów z danego zakresu. Jeżeli mamy ograniczone środki finansowe możemy wybrać najtańszą ofertę. Jeżeli bardzo zależy  nam na doświadczeniu wybieramy najbardziej doświadczonego prawnika. Poza tym, każdy z prawników ma przyznane indywidualne oceny od klientów, które pozwalają nam na świadomy wybór obsługi.

Pomoc prawna dla firm – co mam teraz zrobić?

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej i chcesz skorzystać z usług Tu Prawnika to kliknij na przycisk opisz sprawę. Możesz skorzystać także z naszych usług prawnych w stałych cenach!

Opisz swoją sprawę Skorzystaj z usług prawnych w stałych cenach