Pomoc prawna online

pomoc prawna online

Coraz więcej osób szuka wsparcia i rozwiązania swoich problemów w sieci. Według najnowszych trendów będzie ich coraz więcej, dlatego bardzo ważne dla każdego przedsiębiorstwa staje się świadczenie usług w Internecie. Zmiany te obejmą również najbardziej konserwatywne gałęzi gospodarki, do których należą usługi prawne. Dzięki rozwojowi nowych technologii w zakresie usług prawnych już pojawiają się serwisy świadczące pomoc prawną online. W naszym artykule chcielibyśmy poruszyć, jakie korzyści daje pomoc prawna online w stosunku do tradycyjnej pomocy prawnej.

pomoc prawna online

Pomoc prawna online – dostępność

Zacznijmy od pierwszej cechy pomocy prawnej online, jaką jest dostępność. Jest ona bardzo duża w stosunku do tradycyjnej pomocy prawnej świadczonej przez kancelarie prawne. Zwykle, by skorzystać z pomocy prawnika musimy umówić się z nim na spotkanie w naszej firmie (jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą) bądź w kancelarii prawnej. W przypadku pomocy prawnej online nie musimy umawiać się na spotkanie z prawnikiem, by opisać naszą sprawę. Wystarczy wypełnienie specjalnego formularza dotyczącego naszego zagadnienia prawnego i już opis naszej sprawy trafia do prawników. Zagadnienie zostaje odpowiednio skategoryzowane w ramach systemu, umożliwiającego dostęp do pomocy prawnej online – Tu Prawnik.pl i od razu trafia do prawników, którzy są specjalistami z danej gałęzi prawa.

Dodatkowo poprzez dostęp online możemy korzystać z pomocy prawnej w dowolnym miejscu, a nie tylko w kancelarii prawnej czy też w naszej firmie.

Przykład: Jesteśmy na wakacjach, a w naszej firmie powstał problem związany z zezwoleniem na prowadzenie określonej działalności. Otwieramy komputer, wchodzimy na stronę i opisujemy sprawę. Otrzymujemy oferty od prawników w ciągu 1h. Nie musimy wydzwaniać do prawnika. Wystarczy tylko wybrać ofertę.

 

Pomoc prawna online – czas

Kolejną przewagą pomocy prawnej online nad tradycyjnymi poradami prawnymi jest czas. Nie tracisz czasu na szukanie wyspecjalizowanych prawników. Musisz tylko opisać swoją sprawę, a oni sami się do Ciebie zgłoszą. Dodatkowo, jeżeli określisz, że potrzebujesz natychmiast pomocy to możesz ją otrzymać w ciągu 1 h! Przy tradycyjnej formie świadczenia usług prawnych w przypadku wyspecjalizowanych prawników jest to bardzo rzadko możliwe.

pomoc prawna

Pomoc prawna online – cena

Zwykle, gdy znajdziemy specjalistę z danej dziedziny prawa jego porady są bardzo kosztowne. Poza tym, zazwyczaj nie mamy możliwości odniesienia stawki za jego usługi prawne do całego rynku prawnego. Chcemy przecież uzyskać poradę czy też rozwiązanie sporu prawnego, w którym bierzemy udział. Nie mamy czasu na zwracanie się do kolejnych specjalistów z zapytaniem o cenę za ich usługi.

Inaczej jest w przypadku pomocy prawnej online. Tutaj po opisaniu sprawy za pomocą formularza na Tu Prawnik.pl od razu otrzymujemy oferty od prawników specjalistów. Dzięki temu możemy je łatwo porównać między sobą. Daje nam to obraz jak kształtują się ceny za takie usługi na rynku. Poza tym prawnicy konkurują ze sobą, bo chcą uzyskać od nas zlecenie.

Pomoc prawna online – zakres usług

Dzięki pomocy prawnej online – Tu Prawnik.pl możemy w łatwy sposób porównać także zakres usług świadczonych przez prawników. Chcemy otrzymać kompleksową obsługę naszej sprawy a może wystarczy nam porada prawna, co dalej zrobić w naszej sprawie. Wybór należy do Ciebie. Nikt nie narzuci Ci zakresu usług.

 

Pomoc prawna online – Tu Prawnik.pl

Ze wszystkich korzyści pomocy prawnej online możesz skorzystać w serwisie Tu Prawnik.pl! Za pomocą formularza „Opisz sprawę” możesz opisać dowolne zagadnienie prawne, w którego zakresie chciałbyś otrzymać ofertę pomocy prawnej. Opisanie sprawy i otrzymanie ofert jest w pełni darmowe. W serwisie funkcjonują prawnicy, którzy są specjalistami ze wszystkich gałęzi prawa. Możesz także zawsze skorzystać z usług prawnych, które są dostępne w stałych cenach.

Co teraz możesz zrobić? Wejdź na Tu Prawnik.pl bądź opisz swoją sprawę za pomocą przycisku!

Opisz swoją sprawę Skorzystaj z usług prawnych w stałych cenach