Porady prawne dla firm

porady prawne dla firm

Prowadzisz firmę? Jeżeli tak, to zawsze może się zdarzyć, że przy pewnych kwestiach będzie konieczne skorzystanie z porady prawnej. Porady prawne dla firm od ekspertów z danej sprawy można uzyskać online dzięki specjalnym serwisom, które to oferują. Jak uzyskać poradę prawną dla swojej firmy w Internecie? Z jakiego serwisu skorzystać? Jakie są zalety korzystania z takiego rozwiązania? Na te i inne pytania postaramy odpowiedzieć w naszym artykule.

 porady prawne dla firm

Porady prawne dla firm online, czyli jak uzyskać poradę prawną dla swojej firmy w Internecie?

Po pierwsze, należy wejść na jeden z portali udzielających porady prawne przez Internet. Po wejściu na dany serwis należy wypełnić formularz opisu sprawy, w którym należy dokładnie opisać czego potrzebujemy albo co jest powodem naszych wątpliwości.

Dlaczego warto dobrze opisać nasze potrzeby? Pamiętajmy, że im lepiej opiszemy nasze potrzeby, tym lepiej prawnik udzielający nam porady prawnej nam pomoże. Więcej danych pomoże mu w precyzyjnym udzieleniu porady prawnej. Chaotyczne opisanie sprawy nie pomoże nam, a raczej może zaszkodzić. Chyba, że jak w niektórych serwisach istnieje możliwość, że pracownicy obsługi klienta będą mogli nam zadać parę pytań i uzupełnić przesłany przez nas formularz z opisem sprawy.

Po ewentualnym uzupełnieniu formularza, wypełniony przez nas formularz trafia do prawnika lub prawników, którzy przygotowują dla nas odpowiedź. Może mieć ona formę opinii prawnej lub zwykłej odpowiedzi na zadane przez nas pytania.

Porady prawne dla firm – z  jakiego serwisu korzystać?

Najlepiej używać serwisów, które umożliwiają nam wybór prawnika, który udzieli nam porady prawnej. Jednym z takich serwisów jest TuPrawnik.pl. Serwis daje nam możliwość skorzystania z prawników ekspertów i jednocześnie umożliwia porównanie ofert prawników. Daje to nam swobodę decyzji, co do obsługi prawnej w naszej sprawie.

Porady prawne dla firm – jakie są zalety korzystania z serwisu TuPrawnik.pl?

Po pierwsze, nie tracimy czasu na znalezienie prawnika, który jest ekspertem w naszej sprawie. Opis naszej sprawy trafia, bowiem do wszystkich specjalistów zarejestrowanych w serwisie.

Po drugie, jeżeli chcemy przeznaczyć określoną ilość pieniędzy na poradę, możemy przy wypełnianiu formularza z opisem naszej sprawy wyznaczyć maksymalną kwotę. Nie musimy płacić z góry narzuconej kwoty.

Po trzecie, możemy wybrać prawnika, a nie jest on nam z góry narzucony. Niektóre serwisy narzucają nam prawnika, który udzieli nam porady prawnej.

Po czwarte, możemy wybrać najbardziej kompleksową ofertę. W naszej sprawie może nam zależeć nie tylko na udzieleniu odpowiedzi na nasze pytania, ale także na sporządzeniu określonych dokumentów. Porównanie ofert, które oferuje serwis TuPrawnik.pl umożliwia nam wybranie takiej oferty.

Na koniec, najważniejszą zaletą serwisu TuPrawnik.pl jest to, że pozostawia nam wybór. Jeżeli nie spodobają nam się oferty przedstawione przez prawników, to nie jesteśmy zmuszeni do dokonania wyboru. W przypadku innych serwisów najpierw musimy zapłacić za poradę. W takim wypadku jesteśmy zmuszeni, by z niej skorzystać. Zwrot pieniędzy za niewykorzystaną poradę prawną jest bowiem bardzo utrudniony.

 

Co mogę teraz zrobić?

Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz porady prawnej w danej sprawie to powinieneś wypełnić formularz, w którym dokładnie opiszesz swoje potrzeby. Można to zrobić na 2 sposoby. Po pierwsze, możesz kliknąć na przycisk poniżej – „Opisz swoją sprawę”. Po drugie, możesz to także zrobić po wejściu na stronę główną serwisu www.tuprawnik.pl . Jeżeli zależy Ci na czasie to nie czekaj! Opisz swoją sprawę już teraz!

Opisz swoją sprawę