Serwis TuPrawnik.pl został zakwalifikowany do 4 edycji programu akceleracyjnego organizowanego przez MIT Enterprise Forum Poland

MIT Enterprise Forum Poland

 

Serwis TuPrawnik.pl zostały wybrany przez międzynarodowe jury spośród 250 firm biorących udział w rekrutacji do 4 edycji programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland.

MIT Enterprise Forum Poland

Program akceleracyjny MIT Enterprise Forum Poland

Celem programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland jest przyspieszenie rozwoju młodych, innowacyjnych firm, które rozwijają nowe technologie poprzez połączenie ich potencjału z wiedzą, doświadczeniem, a także zasobami wiodących polskich i międzynarodowych spółek.

Dzięki programowi uczestnicy otrzymają dostęp do laboratoriów, zaplecza technicznego i technologicznego partnerów projektu, a przede wszystkim kontakt z międzynarodowym gronem mentorów i ekspertów.

Program MIT Enterprise Forum Poland powstał dzięki koncepcji stworzonej przez jedną z najbardziej znanych amerykańskich uczelni technicznych jakim jest Massachusetts Institute of Technology.

Firmy uczestniczące w programie zostały przypisane do konkretnych ścieżek 4 ścieżek tematycznych, a także ścieżki ogólnej. Każdą ze ścieżek opiekują się mentorzy z dużych spółek. Serwis TuPrawnik.pl zakwalifikowany został do ścieżki Let’s Fintech with PKO Bank Polski! organizowanej we współpracy z partnerem głównym programu – PKO Bankiem Polskim.

Więcej informacji dotyczących programu MIT Enterprise Forum Poland można przeczytać tutaj: https://www.mitefpoland.org/?p=7090.

Serwis TuPrawnik.pl

Nasz serwis pozwala na szybkie znalezienie profesjonalnej pomocy prawnej w konkretnej sprawie. Opis sprawy przygotowany przez klientów tj. osoby fizyczne i przedsiębiorców trafia do prawników specjalistów w naszej sprawie. Prawnicy na zapytanie klienta składają oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dzięki temu klient nie traci on czasu na wysyłanie zapytań ofertowych do poszczególnych prawników czy też kancelarii prawnych.