Startujemy!

Tu Prawnik.pl blog – startujemy!

Razem ze startem platformy Tu Prawnik.pl oferującej dostęp do usług prawnych w stałych cenach, rozpoczynamy serię artykułów, których zadaniem jest dostarczanie kompetentnych informacji na temat aktualności prawnych, komentowanie bieżących zmian w prawie i wreszcie tłumaczenie prawnych zawiłości, a wszystko to w przystępny i zrozumiały dla nieprawników sposób. Naszą ambicją jest stworzenie środka do komunikacji  kwestii i problemów prawnych dla nieprawników.

O czym i dlaczego?


Każda notka  blogowa wyposaży czytelnika w podstawowy zasób wiedzy na temat zagadnienia, da proste i czytelne instrukcje będące drogowskazem co do sposobu radzenia sobie z danym zagadnieniem. Mamy głębokie przekonanie, że korzystanie z różnych narzędzi i rozwiązań prawnych nie musi się wiązać ani z trudem organizacyjnym, ani dużymi kosztami.

Po to powstał Tu Prawnik.pl – by ułatwiać przejście przez meandry procesów prawnych i obniżyć koszt skorzystania ze wsparcia profesjonalisty, tak aby stać było na nie każdą przedsiębiorczą osobę.

Dla kogo ten blog?

  • Dla przedsiębiorców rozpoczynających swoją działalność.
  • Dla małych i średnich firm, dla których koszt usług prawnych nie może być barierą rozwoju.
  • Dla osób prywatnych, które nie mogą, nie mają czasu lub nie mają ochoty wyszukiwać jak szybko i tanio rozwiązać swój problem natury prawnej.

Jak często?


O nowych wpisach na pewno poinformujemy na naszych kanałach społecznościowych – zapraszamy do obserwowania ich:

Facebook | Twitter | LinkedIn

Z prawniczymi pozdrowieniami,
Zespół LegalUp