TuPrawnik łączy siły z PKO Bankiem Polskim

Świetne wieści! 18 marca 2019 r. nasz serwis TuPrawnik został oficjalnie udostępniony wybranym klientom PKO Banku Polskiego w ramach programu pilotażowego jako usługa e-Prawnik. Jest to zwieńczenie wielomiesięcznych prac w porozumieniu z naszym Partnerem, który wstępnie zadedykował usługę pomocy prawnej sektorowi małych i średnich przedsiębiorców. Z dumą informujemy o nowym rozdziale w historii naszego serwisu, a po więcej szczegółów zapraszamy do lektury dzisiejszego wpisu!

e-Prawnik jako nowa usługa dla klientów firmowych PKO Banku Polskiego

Prowadzisz własny biznes? Działasz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw i jesteś klientem PKO Banku Polskiego? Możesz skorzystać z dedykowanego rozwiązania dla swojej firmy i uzyskać pomoc prawną bez wychodzenia z domu. Szybko i kompleksowo znajdziesz specjalistę z dziedziny prawa, której dotyczy Twoja sprawa. Wszystko to, dzięki naszemu TuPrawnikowi działającemu pod egidą „e-Prawnika” na platformie PKO BP.  Nasz serwis ma za zadanie pomóc, szczególnie mniejszym firmom, przełamywać barierę wzrostu i nieść pomoc w znalezieniu kompleksowej usługi prawnej, a w sytuacjach wymagających nagłej interwencji – uzyskać szybką konsultację z ekspertem.

Otoczenie prawne bardzo szybko się zmienia, wymaga nieustannych analiz i zmusza przedsiębiorców do korzystania z obsługi prawnej oferowanej przez podmioty zewnętrzne. – „Z doświadczenia wiemy, że wielu przedsiębiorców rezygnuje ze stałej obsługi prawnej. Obawiają się jej regularnych, wysokich kosztów, które na pierwszym etapie prowadzenia działalności mogą okazać się dość przytłaczające. Kiedy otrzymują ofertę od prawnika „z polecenia” – na tym poprzestają, nie szukając dalej, nie porównując ofert innych prawników. Chcemy pokazać, że dziś za pośrednictwem zdigitalizowanych usług, eksperci z wielu dziedzin prawa są gotowi świadczyć pomoc prawną w każdym miejscu w Polsce, nawet jeżeli przyjęte zlecenie ma charakter jednorazowej obsługi. Można otrzymać zindywidualizowaną ofertę pomocy, nie wychodząc z domu, nie wykonując 10 telefonów w poszukiwaniu najlepszej oferty” – Sławomir Siezieniewski, CEO TuPrawnik.

e-Prawnik to kolejne rozwiązanie, które PKO Bank Polski kieruje do swoich klientów. Obok e-Księgowości, e-sklepu oraz asystenta firmowego, oferta pomocy prawnej za pośrednictwem portalu TuPrawnik ma stanowić kolejny krok dla  całościowego wsparcia małych i średnich przedsiębiorców przez PKO Bank Polski.
Klienci PKO Banku Polskiego mogą w ramach serwisu TuPrawnik korzystać z dedykowanych zniżek. Szczegóły dostępne tutaj.

Let’s Fintech with PKO Bank Polski! 

Współpraca na linii TuPrawnik i PKO Bankiem Polskim odbywa się w ramach programu akceleracji dla startupów. Dzięki platformie rozwoju nowoczesnych technologii „Let’s Fintech with PKO Bank Polski!” TuPrawnik rozwija się pod skrzydłami banku. Dziękujemy naszemu nowemu Partnerowi za zaufanie oraz wiarę w sukces całego przedsięwzięcia. Razem zamierzamy dotrzeć do grupy 100 tys. przedsiębiorców i przekonamy ich, że dostęp do usług prawnych oferowanych przez ekspertów może być szybki, łatwy a koszty – nieduże.