TuPrawnik zwycięzcą FinTech & InsurTech

FinTech&Insurtech_TuPrawnik

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie TuPrawnik – wczoraj podczas gali  FinTech & InsurTech Digital Congress odebraliśmy nagrodę w kategorii Start-Up. Jest to zwieńczenie wspólnych działań realizowanych razem z PKO Bankiem Polskim w ramach projektu e-Prawnik.

Czym jest FinTech & InsurTech Digital Congress?

FinTech & InsurTech Digital Congress to jedno z najważniejszych wydarzeń na temat rozwoju technologii sektora finansowego i ubezpieczeniowego. W ramach konkursu niezależna Kapituła przyznaje nagrody w takich kategoriach jak m.in.: FinTech, InsurTech, Blockchain Technology, Best Payment Solution czy Start-up – w której portal TuPrawnik otrzymał nominacje.

Dlaczego TuPrawnik?

Jak informowaliśmy już wcześniej na łamach naszego bloga – w marcu uruchomiliśmy projekt e-Prawnik, realizowany we współpracy z PKO Bankiem Polskim. Narzędzie z sukcesem udostępniliśmy klientom banku z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

e-Prawnik działa w ekosystemie usług dodatkowych, z poziomu serwisu transakcyjnego iPKO. Umożliwia firmom szybką, kompleksową i całkowicie zdalną konsultację u prawnika z wymaganą specjalizacją.

FinTech&Insurtech_TuPrawnik

Od lewej na zdjęciu stoją: Adam Marciniak, Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego, Adam Bąkowski, CEO Telematics Technologies, Sławomir Siezieniewski, CEO TuPrawnik. Zdjęcie: Agencja MMC Poland.

Jak podkreślił Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego Adam Marciniak:

PKO Bank Polski zmienia się w kierunku firmy technologicznej z licencją bankową. Współpraca ze startupami i innowacyjnymi firmami pozwala nam budować sieć usług dodanych dla klientów. Chcemy, aby klienci PKO Banku Polskiego zawsze mogli korzystać z produktów, które odpowiadają ich potrzebom. Jednym z takich rozwiązań jest narzędzie pozwalające na zdalne konsultacje prawne, opracowane przez startup TuPrawnik. Cieszę się, że potencjał rozwiązania został dostrzeżony również przez kapitułę konkursu.

Nagroda jest zwieńczeniem i uhonorowaniem za współpracę i wspólny projekt z największym bankiem w Polsce – czyli wdrożoną usługę e-prawnik.

Sławomir Siezieniewski (z lewej), CEO TuPrawnik, odbiera statuetkę w kategorii Start-up z rąk Adama Bąkowskiego (z prawej) CEO Telematics Technologies. Zdjęcie: Agencja MMC Poland.

Zauważeni po raz kolejny

To nie pierwsze wyróżnienie dla naszego serwisu. W ubiegłym roku TuPrawnik zakwalifikował się do prestiżowego MIT Enterprise Forum Poland – jednego z największych na polskim rynku akceleratorów dla startupów technologicznych, który powstał na podstawie koncepcji stworzonej w jednej z najbardziej znanych amerykańskich uczelni, Massachusetts Institute of Technology.

Dzięki niemu uzyskaliśmy dostęp m.in. do zaplecza technologicznego i technicznego, laboratoriów, międzynarodowych ekspertów i mentorów. Prestiżowy program  zakłada akcelerację w ścieżce ogólnej oraz w czterech wyspecjalizowanych ścieżkach branżowych. Zakwalifikowano nas do ścieżki Let’s Fintech with PKO Bank Polski organizowanej we współpracy z partnerem głównym programu. Tak właśnie zaczęła się nasza wspólna przygoda, której zwieńczeniem jest wdrożenie usługi e-Prawnik. Dotarliśmy do samego finały konkursu MIT Enterprise Forum Poland .  Nie wygraliśmy, aczkolwiek wzbogaciliśmy się o ogromną wiedzę i wsparcie mentorskie, poznaliśmy wspaniałych ludzi oraz zyskaliśmy pole do wymiany doświadczeń. 

Rekomendujemy wszystkim start-upom przebytą przez nas ścieżkę, akcelerację w ramach  MIT Enterprise Forum Poland oraz program Let’s Fintech with PKO Bank Polski.

Nie spoczywamy na laurach 

Na tym nie poprzestajemy. W naszych głowach jest wiele gotowych pomysłów na nowe produkty i usługi –  niektóre z nich, powoli wprowadzamy w życie. Mamy nadzieję, że już niebawem poinformujemy o nich świat:)

Wciąż wierzymy w nadejście dnia, kiedy każdy człowiek zamiast samodzielnych poszukiwań pomocy prawnej przez rodzinę, znajomych usiądzie przed komputerem, i w pełni świadomie, w szybki i prosty sposób znajdzie swojego prawnika online. Nie tracąc czasu, eliminując początkowe – często zbędne – koszty poszukiwania pomocy na własną rękę, oraz niemożność porównywania cen specjalistów. Idea ta przyświecała nam od początku istnienia TuPrawnik i stanowi naszą siłę napędową do dalszego rozwoju oraz dotarcia do szerokiego grona odbiorców serwisu. Zarówno klientów – jak i prawników- ekspertów z różnorodnych dziedzin prawa, gotowych przedstawiać swoje indywidualne oferty klientom w sposób całkowicie zgodny z zasadami etyki zawodowej.

Znajdź pomoc prawną na TuPrawnik.pl

Szukasz prawnika, który pomoże Ci w rozwiązaniu Twojej sprawy? Opisz swój przypadek i otrzymaj oferty od najlepszych specjalistów – porównaj ceny, reputację prawników i zakres pomocy prawnej. Sam decydujesz, która z nich spełnia Twoje oczekiwania – WEJDŹ TUTAJ I OPISZ SWOJĄ SPRAWĘ.

*Zależy Ci na czasie i potrzebujesz szybkiej konsultacji prawnej? Znajdziemy dla Ciebie najlepszego prawnika. Wystarczy krótki opis sprawy, aby w zaledwie kilka godzin otrzymać telefon z rozwiązaniem swojego problemu. Sprawdź i przekonaj się sam: WEJDŹ TUTAJ.

Podziękowania 

Najchętniej wymienilibyśmy z imienia i nazwiska wszystkie osoby, które dołożyły swoją cegiełkę do tego sukcesu. Pozwólcie jednak, że przywołamy i podziękujemy kolejno:

  1. Całemu zespołowi Let’s Fintech with PKO – za wsparcie, motywacje, wiarę w sukces przedsięwzięcia, jego pomyślne wdrożenie oraz inspiracje, jakich nam dostarczacie. Wiemy, że to owocny początek wielkiej przygody. Wszystkim mentorom, i osobom zaangażowanym w projekt e-prawnik:  dziękujemy!
  2. Softwaremill – jedyny taki software house w Polsce:) sprawiają, że wszystko działa tak, jak działać powinno. To dzięki waszemu codziennemu zaangażowaniu jesteśmy dziś w tym, a nie innym miejscu. Dziękujemy całej ekipie i każdemu z osobna za waszą pracę, kreatywność oraz pozytywną energię.
  3. Nicoli Cholewie – za tworzenie pięknych grafik i obecny wygląd strony TuPrawnik.pl

O Marta Mierzyńska

Cześć! Mam na imię Marta i witam Cię na blogu TuPrawnik.pl. który współtworzę. Staram się w prosty i przystępny sposób przybliżać czytelnikom kwestie prawne. Wierzę, że ich lektura poszerzy nie tylko Twoją wiedzę, ale i przyczyni się do zwiększenia świadomości prawnej. Jestem miłośnikiem prawa i nowych technologii, ukończyłam prawo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Moje zainteresowania skupiają się wokół prawa własności intelektualnej oraz prawa autorskiego. Jeśli masz pytania - napisz do mnie bądź zostaw komentarz pod interesującym Cię wpisem :)

Pokaż wszystkie artykuły Marta Mierzyńska →