VISMO – zrób krok naprzód i skuteczniej zarządzaj swoją kancelarią!

Nowe technologie coraz huczniej wkraczają w branże prawniczą. II edycja Innovative Lawyer’s Conference pokazała, że aby zapewnić sobie konkurencyjność i przewagę na rynku, kancelarie powinny posiadać odpowiednie zaplecze technologiczne. Usprawnienie komunikacji zarówno z klientami, jak i z pracownikami, może okazać się kluczem do sukcesu. Jesteś prawnikiem? Szukasz nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomogą Ci w codziennej pracy i skutecznym zarządzaniu kancelarią? Ten tekst jest dla Ciebie!

 

 

Programy do zarządzania, rozliczania czy fakturowania zyskują niesłabnącą popularność. Ich oferta jest bogata i urozmaicona. Pomimo tak dużego nasycenia, na rynku jest tylko kilka, które są dedykowane kancelariom prawnym. Są to rozwiązania coraz bardziej dojrzałe, ułatwiające pracę i przynoszące realne korzyści.

 

Potrzeby kancelarii prawnych, które postawiły na dynamiczny rozwój, są w tym zakresie coraz większe. Chcąc być konkurencyjnym na rynku prawniczym trzeba inwestować i wspomagać się nowymi technologiami.

Kancelarie prawne mają bardzo duże szanse na współpracę B2B, jeżeli posiadają odpowiednie narzędzia informatyczne, które usprawniają i przyspieszają komunikację. E-mail, telefon, excel – to już nie wystarczy. Chcąc myśleć o pozyskaniu nowych klientów trzeba wyposażyć kancelarię choćby w podstawowe narzędzia, takie jak np. CRM, i systematycznie je rozbudowywać. Ponadto dobrze jest także wspomagać się komunikatorami ułatwiającymi kontakt z klientem. Tyle na dobry początek. Wprowadzenie systemu obiegu dokumentów, czytanie skanów – to następne kroki, które w efekcie końcowym wprowadzą kancelarię na zupełnie inny poziom funkcjonowania.

Stereotypowe myślenie wprowadza nas w ślepą uliczkę, w której jak mantra powtarzamy, że narzędzia informatyczne są drogie i skomplikowane, że mogą sobie pozwolić na nie jedynie większe firmy, że trudno się ich nauczyć a pracownicy kancelarii ich nie zaakceptują. Stąd pomimo powszechnej dostępności tak niewiele kancelarii korzysta z programów informatycznych.

Każda zmiana jest trudna, ale jest to proces, do którego możemy podejść kreatywnie a wówczas efekt będzie dużo większy niż się spodziewamy.

Narzędziem, które ma stać się odpowiedzią na wyzwania stojące przed kancelariami jest Vismoprogram wspomagający pracę kancelarii. Proces tworzenia twórcy rozpoczęli od prowadzenia rozmów i badania potrzeb. Efektem ponad 200 przeprowadzonych rozmów stało się przeniesienie procesu odbywającego się w kancelarii na poziom cyfrowy. Dzięki temu powstało przyjazne rozwiązanie, które wspomaga pracę prawnika, osoby zarządzającej kancelarią czy asystentów. Zróżnicowane dla każdego stanowiska w kancelarii, ułatwiające pozyskanie klientów, prowadzenie spraw, rozliczanie kancelarii. Pozwala na tworzenie struktur i oddziałów wraz z rozwojem kancelarii. Wszystko to jest oparte na technologii chmury Microsoft Azure. Pozwala ona na nieograniczoną dostępność do przestrzeni dyskowych i minimalizuje koszty utrzymania.

Vismo to narzędzie dla dużych i małych kancelarii. Dla tych z rocznymi budżetami i z zarządzaniem finansami „na bieżąco”. Dedykowane zarówno tym, którzy już korzystają z programów informatycznych, i dla tych, którzy dopiero o tym myślą. Możliwość indywidualnego dostosowania programu do potrzeb i specyfiki kancelarii sprawia, że aplikacja pomoże Ci w codziennej pracy i usprawni przepływ informacji w Twojej kancelarii.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę Vismo – możesz skorzystać z wersji demonstracyjnej aplikacji, aby poznać wachlarz jej możliwości. Należysz do grona ekspertów TuPrawnik.pl? 

Skorzystaj ze specjalnej oferty i przez 2 miesiące testuj za darmo Vismo! Zrób krok naprzód i skuteczniej zarządzaj swoją kancelarią. Napisz do nas na kontakt@tuprawnik.pl aby uzyskać więcej informacji.

O Marta Mierzyńska

Cześć! Mam na imię Marta i witam Cię na blogu TuPrawnik.pl. który współtworzę. Staram się w prosty i przystępny sposób przybliżać czytelnikom kwestie prawne. Wierzę, że ich lektura poszerzy nie tylko Twoją wiedzę, ale i przyczyni się do zwiększenia świadomości prawnej. Jestem miłośnikiem prawa i nowych technologii, ukończyłam prawo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Moje zainteresowania skupiają się wokół prawa własności intelektualnej oraz prawa autorskiego. Jeśli masz pytania - napisz do mnie bądź zostaw komentarz pod interesującym Cię wpisem :)

Pokaż wszystkie artykuły Marta Mierzyńska →